ביג פרזול הינה חברה ותיקה ובעלת ניסיון עשיר שנים, המתמחה ביצור ועיצוב מגוון מוצרי פרזול איכותיים לרהיטים, נגרות ולעץ ולכל מטרה, בדגש על ביצוע מקצועי, גימור ברמה גבוהה ושירות אישי לכל לקוח.

החברה הוקמה כמיזם על ידי שיתוף פעולה בין מספר יזמים וכיום הינה מייצגת למעלה מ-80 חברות ומגוון אדיר של מוצרים לתחום הפרזול.

צוות ביג פרזול נבחר בקפידה הן למקצועיותו והן לאישיותו, כאשר על דגל החברה מתנוססת אמנת שירות אישי ומסור לכל לקוח, החל מהפגישה הראשונה, שירות הכולל יעוץ והמלצות פרזול אשר יעניקו מענה הולם לכל פניה.

השילוב בין צוות חם ומסור ומוצרים איכותיים הוא אשר מיצב את חברת ביג פרזול כחברה מובילה בתחומה, בעלת מוניטין של איכות, שירות ואמינות ללא דופי.

ביג פירזול, חברת מוצרי פרזול איכותית ושירותית, מספקת שירותיה לקהל לקוחות רחב ובהם:

לקוחות מקצועיים: לקוחות עסקיים ובהם נגרים, קבלנים, בעלי עסקים לייצור מוצרי עץ ועוד רבים אחרים, אשר נהנים משירות מקצועי ואישי ברמה אחת מעל כולם.

לקוחות פרטיים: לקוחות מן המגזר הפרטי, חובבנים ו"פריקים לתחום", לקוחות עשה זאת במו ידיך ואחרים.

בסל המוצרים של חברת ביג פרזול בע"מ אפשר למצוא מגוון רב של מוצרי פרזול לנגרות ולעץ,כלי עבודה,צבעים שונים,קולטי אדים,מוצרים נלווים ועוד....

פרזול- זוהי תוספת קישוטית לרהיטים וערך המוסף הענק שמביאה איתה חברת ביג פרזול בע"מ למוצרי הרהיטים לצרכן הרעב לחידושים כיום.

כלי עבודה - כלי עבודה לבניין, כלי עבודה לגינון, כלי עבודה למוסכים, כלי עבודה ידניים, כלי עבודה פנאומטיים, כלי עבודה חשמליים, כלי עבודה לפי הזמנה מיוחדות  ועוד..

מגוון סוגי צבעים ממיטב יצרני הצבע כמו טמבור,נירלט,ישראלק,יצרנים מאיטליה ואנגליה

מוצרים נלווים כגון: דבקים,ברזים ועוד.

 

שירות:
אנו מאמינים כי השירות הוא המפתח להצלחה משותפת שלנו ושל הלקוח..

 אנו בביג פרזול בע"מ לקחנו את השירות כמה צעדים קדימה, כל לקוח הוא בבחינת משפחה. היחס הוא אדיב, אישי, בגובה העיניים החל מהרגע הראשון וכשלקוחותינו נכנסים בשנית, תמיד נאמר כי מרגישים שנכנסים הביתה.

מתוך כך, אנו מתחייבים על השירות האמין, האדיב והאישי הטוב ביותר שתוכלו לבקש ולקבל.