רגליים לשולחנות הם האלמנטים שמעניקים לשולחנות את היציבות שלהן, והן הבסיס לשולחן המושלם שלכם. מלבד זאת רגליים לשולחן הן  אלה שיקבעו את סגנון העיצוב של השולחן שלכם.

כאשר השולחן שלכם איננו יציב, הוא רעוע או רועד – ובכך קשה יותר להשתמש בו, והוא איננו איכותי, וזאת בין אם אתם בית עסק שזקוק למגוון של רגליים לשולחנות, לבין אם אתם יצרני שולחנות, נגרים, או אפילו אנשים פרטיים שמרכיבים שולחן או כל צרכנים שמחפשים רגליים לשולחנות שלכם.

אתם כבעלי עסקים יודעים שכאשר השולחנות אינם תקינים הם אינם שמישים, והם מתחילים להיערם מאחורי העסק שלכם או אולי באיזה מחסן ובכך הם תופסים מקום והופכים למעיקים וחסרי תועלת. לכן חשוב שהשולחן שלכם יציב וחזק וזאת באמצעות רגלי שולחן איכותיות ויציבות.

התאמת פלטת השולחן לרגליים

כאשר אתם רוצים לבחור רגליים לפלטת השולחן חשוב לבצע התאמה מושלמת בין השניים. ההתאמה עליה להיות מדויקת ומתאימה גם מבחינה טכנית וגם מבחינה ויזואלית. התאמה זאת צריכה להיות מבוססת על התאמת מידת הפלטה של השולחן וזאת כדי שחלק הפלטה העליון יתאים לרגליים בצורה טובה, וחשוב מכל שהרגליים יהיו איכותיות ויחזיקו את הפלטה בצורה טובה ויציבה. מלבד זאת, רגלי השולחן עליהן להתכתב בצורה טובה עם פלטת השולחן גם מבחינת העיצוב, וזאת כדי שתהיה ביניהן הרמוניה והן יראו כיחידה אחת נפלאה ומאוחדת!

עמידות מעל הכל

בבתי עסק כגון: בתי קפה, מלונות, פאבים ועוד, שולחנות זזים המון, לכן ישנה שחיקה של רגלי השולחנות ומסיבה זאת חשוב שהרגלים יהיו עמידות ואיכותיות. לכן יש לשים לב שימו לב לחומרים מהם עשויות רגלי השולחן. אם הרגליים שאתם בוחרים הן רגליים עשויות עץ: בדקו כי הן עשויות עץ מלא שעומד בפני פגעי מזג האוויר והוא עץ חזק המצופה בחומרים שמגנים עליו מפני פגיעה. אם בחרתם ברגלי אלומיניום, גם כאן יש לוודא כי המתכת איכותית וכי הרגליים בגימור ניקל מה שהופך אותן לעמידות בפני שחיקה ופגיעה.

שמירה על אסתטיקה

חשוב שבחירת הרגליים לשולחנות שלכם תהיה כזאת שהרגליים ישמרו על אסתטיקה ויופי לאורך זמן. בחירה ברגלי שולחנות עשויות אלומיניום למשל, היא בחירה טובה וחכמה וזאת משום שהן גם קלות לנשיאה אך בד בבד הן רגליים עמידות שמחזיקות מעמד לאורך זמן.

עם זאת, את הרגליים יש להתאים כמובן לסגנון העיצוב של החלל שלכם, ולכן יש להתייעץ עם אנשי המקצוע המיומנים של חברת ביג פרזול שיאפשרו לכם שירות בכל עת.

רגלים מעוצבות בכל סגנון

אז מה תבחרו? ברגלים לשולחנות בסגנון מודרני? רגלים בעיצוב עתיק? כפרי? או אולי ברגליים לשולחן בעיצוב תעשייתי? חברת ביג פרזול פורסת בפניכם מגוון סוגי רגלי שולחנות בעיצובים מרהיבים המתאימים לשלל חללים בין אם מדובר ברגליים לשולחנות לבתי קפה, לבתי מלון, רגליים לגני אירועים, לבתים פרטיים ועוד.

בנוסף הרגליים שאנו מייבאים מתאימות ללקוחות המיצרים שולחנות וזקוקים לרגלים לשולחנות כמו גם למעצבים ואדריכלים.

ביג פרזול – כל הפתרונות במקום אחד גדול

ביג פרזול מייבאת מגוון מוצרים ביניהם:  כלי עבודה לבניין לגינון ולמוסכים, כלי עבודה חשמליים ועוד. בנוסף אנו מספקים ברזים, ידיות, פרזולים, פחי אשפה חכמים, מסילות, ידיות, גלגלים ועוד.

מגוון המוצרים שלנו הינם מוצרים איכותיים המיובאים ממותגים עולמיים תוך שאנו מנהלים בקרת איכות שוטפת וזאת באמצעות שימוש במיטב הטכניקות, בציוד מתקדם ובצוות מיומן.