מאמרים

מוצרי פרזול – הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

מוצרי הפרזול ממלאים תפקידים מרכזיים ומשמעותיים במגוון הרהיטים שיש לנו בבית. כך לדוגמא – מסילות למגירות, צירי הדלתות, ידיות הדלתות, ידיות הארונות, מתלי הברזל, המדפים ועוד ועוד. מוצרי פרזול לריהוט הם אלו האחראים במידה רבה על האיכות של המוצר המוגמר ועל העמידות שלו לאורך זמן. הפרזול ישפיע גם על המראה העיצובי של הרהיט כאשר הבחירה בפרזול הנכון - זה מה שיעשה את כל ההבדל.

גלגלים לרהיטים – הדרך הנכונה והפרקטית לרהט

גלגלים לרהיטים – הדרך הנכונה והפרקטית לרהט

הוספת גלגלים לריהוט משדרגת את החלל פלאים! כאשר אתם רוצים לעצב את חלל הבית, העסק, המשרד או כל מבנה בצורה נכונה ומודולרית, אתם יכולים באמצעות הוספת גלגלים לרהיטים ליצור עולם ומלואו ובו הריהוט שלכם זז בהתאם לצרכים שלכם ולהתנהלות שלכם בחיי היום יום. אז כיצד החיים משודרגים באמצעות הוספת מגוון סוגי גלגלים לרהיטים? הכנו עבורכם כמה דוגמאות שתוכלו לשאוב מהן השראה!

מהם היתרונות של גלגלים לרהיטים?

מהם היתרונות של גלגלים לרהיטים?

גלגלים לרהיטים הם אביזרים אוניברסליים, שנחשבים מבוקשים בכל רחבי העולם, הן על ידי צרכנים פרטיים והן על ידי צרכנים עסקיים שרוצים לייצור ריהוט מודרני.

מהו פרזול?

פרזול הוא שם גנרי למגוון אביזרים שנועדו לחבר או לעשות גימור שימושי ודקורטיבי למבנים, רהיטים וחפצים יומיומיים.

פרזול משמש למגוון שימושים ביניהם: חיבור שתי לוחות עץ בצורה מאונכת זו לזו, כאשר אפשר להשתמש בפרזול בזווית 90 מעלות ממתכת או פלסטיק, הוא משמש להתקנת גלגלים או רגליות, למניעת שריטות לרצפה, או למשל להרכבת ידיות לרהיטים מעוצבות ודקורטיביות.

מטבח - מיתוס או מציאות?

מטבח - מיתוס או מציאות?

לשאלה זו אין תשובה אחת, אבל אם אתה מבין כמה היבטים בסיסיים של העיצוב של המטבח, המטבח טוב לטווח צובר תאוצה. עיצוב, צורה, צבע, גודל חדרים ותעריפים לעתים קרובות לשחק תפקיד מכריע בבחירת המטבח ולפעמים לא לוקחים בחשבון גורם כגון חלוקת המטבח לאזורים, בטיחות, ארגונומיה ושטח אחסון. כשזה לא מצליח, את עבודת העיצוב במטבח הופכת למרוץ מכשולים, סקוואט ומדרונות משניים עד שש שעות בכל יום על חייו של המטבח, והסטטיסטיקה במטבח שינוי תקופת ישראל - היא בת 20! כתוצאה מכך, מבלה הרבה קילומטרים בתנועה סביב המטבח, האדם מתעייף מהר ולא בישול הנאה.